Jak vytvořit uživatelské jméno FB stránce

by | Apr 1, 2024 | Podpora

Pro správné fungovaní ChatGo messenger widgetu je nutné mít zadané uživatelské jméno facebookové stránky v administraci ChatGo. Co dělat, když FB stránka ještě uživatelské jméno nemá se ukážeme v následujících krocích. 

1)  Nejprve se podíváme, jestli už vaše FB stránka uživatelské jméno nemá. To lze z jistit z url adresy vaší stránky nebo v nastavení. Přejděte na svoji stránku na facebooku a podívejte se na url adresu. Obsahuje-li uživatelské jméno (např.: www.facebook.com/chatgo.cz), tak máte skoro hotovo. Toto jméno zkopírujete a vložíte do administrace ChatGo v sekci PŘIDAT NA WEB -> 3 

Nastavte uživatelské jméno vaší FB stránky -> Nastavit.

 

2) Pokud webová adresa obsahuje pouze identifikátor profilu, tak je nutné uživatelské jméno nejprve vytvořit. Adresa stránky bez uživatelského jména může vypadat např. takto  https://www.facebook.com/profile.php?id=12385624104503

 

3) V levém menu zvolte Nastavení a přejdete do obecného nastavení stránky (Natavení stránky -> Jméno a dáte Zobrazit) .

Zde vyberete uživatelské jméno a dáte vpravo tlačítko upravit.

Zvolíte si uživatelské jméno např. vašestranka.cz a dáte uložit. Uživatelské jméno musí být unikátní a nesmí ho používat již někdo jiný. Nyní máte uživatelské jméno stránky. Nyní ho je ještě potřeba zadat do ChatGo administrace.

4) Přejděte do administrace ChatGo vlevo zvolte PŘIDAT NA WEB -> bod 3 Nastavte uživatelské jméno vaší FB stránky -> Nastavit. Zde vložte uživatelské jméno FB stránky a dejte uložit. Nyní již půjde messenger widget publikovat.

Byl tento článek užitečný? Potřebujete poradit?

 

Napište mi na messenger nebo na support@chatgo.cz.

 Přátelská podpora je skvělý marketing. 

Chatgo jsem vytvořil s cílem umožnit brandům komunikovat se zákazníky tak, jak lidé komunikují se svou rodinou a přáteli. Jednoduše, přes mobil, přes Messenger.

Zdeněk Dušátko
Autor projektu Chatgo

 

Oslovte návštěvníky vašeho webu ještě dnes.