Facebook ukončil Chat Plugin a ChatGo přichází jako alternativa pro zákazníky

by | Apr 3, 2024 | Podpora

Facebook ukončil Chat Plugin a ChatGo messenger widget přichází jako alternativa pro zákazníky

Dne 9. května 2024 byla oficiálně ukončena funkcionalita Chat Pluginu od Facebooku. Tato změna znamená, že uživatelé již nebudou moci využívat Messenger live chat přímo na svých webových stránkách. Nicméně, existuje alternativa, která umožňuje pokračovat v komunikaci s návštěvníky webu pomocí ChatGo messenger widgetu.

ChatGo messenger widget vám nadále umožní mít messenger přímo na vašich stránkách. Pomocí widgetu bude moci uživatel zahájit konverzaci přímo z vaší stránky, ale nově bude konverzace probíhat v aplikaci Messenger nebo ve webové  verzi Messengeru.

ChatGo dále umožňuje různá nastavení messenger widgetu pro různé podsekce webu. Např. lze vytvářet automatické flow zpráv pro jednotlivé stránky vašeho webu. Spustí se pak na základě toho, kde návštěvník poprvé zahájil konverzaci. Např. jiný chat pro www.vasestranky.cz a www.vasestranky.cz/doprava.

ChatGo nadále přináší automatické oslovení zákazníka jeho jménem v pátem pádě, nastavení widgetu pro více jazyků podle toho v jaké sekci webu se nachází, tvorbu pokročilých automatických zpráv přes jednoduchý editor, rychlé odkazy v menu chatu, obrázkové a tlačítkové zprávy,…

Byl tento článek užitečný? Potřebujete poradit?

 

Napište mi na messenger nebo na support@chatgo.cz.

 Přátelská podpora je skvělý marketing. 

Chatgo jsem vytvořil s cílem umožnit brandům komunikovat se zákazníky tak, jak lidé komunikují se svou rodinou a přáteli. Jednoduše, přes mobil, přes Messenger.

Zdeněk Dušátko
Autor projektu Chatgo

 

Oslovte návštěvníky vašeho webu ještě dnes.